ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN MEMUR SEN İL BAŞKANI HAMDİ YILDIZ OLDU

SAMSUN MEMUR SEN İL BAŞKANI HAMDİ YILDIZ OLDU

Tarih
Bu haber 389 defa okunmuştur.

....................       Samsun Memur Sen il başkanı Hamdi YILDIZ oldu.17 kasımda yapılan seçimlerde Samsun Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkanlığına seçilen Hamdi Yıldız.'8 Aralık 2018 Cuma günü yapılan Samsun Memur Sen il başkanlığı seçimlerini de kazanarak il başkanı oldu.
     Seçim sonrası Samsun Memur Sen ve Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkanı Hamdi Yıldız şu açıklamayı yaptı;Samsun Memur Sen il temsilcilik seçimini bugün geçekleştirdik. 11 hizmet kolu 13 şube başkanımız ile birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği bir süreci geride bıraktık. Delegelerimize, şube başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor tarafımıza tevdi ettikleri bu görevin sorumluluğumuzu dahada artırdığının bilinci ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cenab’ı Allah yar ve yardımcımız olsun. (Memur Sen İl Temsilciliği yönetimi şahsım ve Diyanet Sen 1 Nolu Şube Başkanı Murat Akkuş ile Büro Memur Sen Şube Başkanı Mustafa Karabiber den oluşmaktadır. )
Hayırlı Olsun.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi