ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DERNEKLER FEDERASYONUNDAN AÇILIŞ VE TANITIM GECESİ

ALAÇAM DERNEKLER FEDERASYONUNDAN AÇILIŞ VE TANITIM GECESİ

Tarih
Bu haber 417 defa okunmuştur.

YÜKSEK KATILIMLI AÇILIŞ VE TANITIM PROGRAMI      ALDEF Alaçam Dernekler Federasyonu, İstanbul Esenler'deki Genel Merkezi, düzenlenen açılış programıyla hizmete girdi. Şubat 2018 de kurulan ALDEF'e yeni bir genel merkez kazandırıldı. Açılışa başta, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Danıştay Üyesi Osman Tural, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Esenler Belediye Başkanı Teyfik Göksu, tanınmış iş adamı Hasan Kaya Aşcı, Samsunlu STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Dualarla açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ALDEF'in genel merkezi gezildi. Sohbetler edildi. Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen, gün boyu açılış alanına ziyaretçi akını oldu.Gündüz genel merkezin açılışının ardından,Akşamda tanıtım gecesi düzenledi.Tanıtım programında folklör gösterileri,protokol üyelerinin konuşmaları ve günün anısına katılımcılara plaket verilmesiyle program sona erdi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi