ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

CHP SAMSUN İL TEŞKİLATINDAN YAKAKENT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAMAZAN ŞENSOY A DESTEK ZİYARETİ

CHP SAMSUN İL TEŞKİLATINDAN YAKAKENT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAMAZAN ŞENSOY A DESTEK ZİYARETİ

Tarih
Bu haber 940 defa okunmuştur.

Yakakent Belediye Başkan Adayı Ramazan Şensoy’a Destek ZiyaretiYakakent Belediye Başkan Adayı Ramazan Şensoy’a Destek Ziyareti
CHP İl Yönetimi, Dr. Mehmet Kundak ve İl Yönetim Kurulu ve İl Kadın Kolları Üyeleri ile Yakakent İlçe Örgütünü ziyaret etti. Oldukça kalabalık olan CHP heyeti, Yakakent Belediye Başkan Adayı Ramazan Şensoy ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptılar.
Ramazan Şensoy; “Yakakent esnafının dertleri çok fazla. Ekonomik kriz ve işsizliğin sonuçlarını en çok hisseden ilçelerimizden biri. Esnaf siftahsız kepenk kapatıyor. Köylülerimiz yoksullukla boğuşuyor, balıkçı esnafımız geçen yıllarını arıyor.
Yakakent’in kendi yöresel tarım ve hayvancılık ürünlerini geliştirerek sadece ilçemiz için değil yakın çevresine de pazarlayacak bir konuma getireceğiz. Yakakent ticaret hacminin ulusal marketler yerine yerli esnafa yönlendirilmesi için projeler geliştiriyoruz. Yakakent’i Samsun’un turizm merkezlerinden biri olması için projelerimiz hazır. Çalışacağız, birlikte başaracağız, Yakakent kazanacak” dedi.


CHP İl Başkanı Mehmet Kundak; “Yakakent Belediye Başkan adayımız Ramazan Bey ilçenin sorunlarını çok iyi biliyor, sürekli halkı dinliyor ve çözümlerle geliyor. Adayımıza tüm il örgütü olarak desteğimiz tamdır. Yakakent Derman Belediyeciliğe Kavuşacak. Derman belediyecilikle dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.
CHP İl heyeti Alaçam ilçesini de ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu. Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu ziyaret edilerek esnafın sorunları hakkında bilgi alındı. Mehmet Aydoğdu, “Alaçam’da ulusal marketlerin adım başı her köşe başında açılmış olması esnaflar üzerindeki krizin etkilerini artıyor. Buna bir önlem alınmalı. Köylülerimizin ürünleri artık pazarda para etmiyor. İlçe merkezinin iç kesimlerinde esnaf siftaf yapmadan kepenk kapatıyor.” dedi. 
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi