ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLYAS ACAR ALAÇAM AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLYAS ACAR ALAÇAM AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 967 defa okunmuştur.

CUM HUR İTTİFAKI GEREĞİ ALAÇAM AK PARTİ MHP BULUŞMASI     Parti liderlerinin oluşturduğu Cumhur İttifakı gereği Ülkemizin bir çok ili ve ilçesinde olduğu gibi ilçemizde de Ak parti ile MHP tek adayla belediye başkanlığı yarışına giriyor.Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Ocak 2019 tarihinde Samsun'a gelerek Samsun'da 15 ilçe ve Büyük Şehir belediye Başkanlığı Ak partili adaylarla iki ilçeninde MHP li adaylarla Cumhur ittifakı kapsamında 31 Mart tarihinde belediye başkanlığı seçimlerine gidileceğini Bu doğrultuda Alaçam da MHP li Belediye başkan adayı İlyas Acar'la seçimlere gidileceğini açıklamıştı.
      Cumhurbaşkanının bu açıklamasından sonra tüm ilçelerde Ak Parti ve MHP ilçe teşklatları ortaklaşa girecekleri seçimlerle ilgili görüşmelere ve ziyaretlere başladılar.
        Alaçam'da MHP belediye Başkan adayı İlyas Acar Ak Parti ilçe teşklatını partili arkadaşlarıyla birlikte ziyaret etti.Ziyaret te Ak parti İlçe başkanı Selattin Alkan ve yönetim kurulu üyeleride hazır bulundular.İki Partinin yöneticileri 31 Mart seçimleri öncesi Cumhur ittifakı konularında genel değerlendirmelerde bulundular.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi