ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN KIYMA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET

YAKAKENT BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN KIYMA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET

Tarih
Bu haber 719 defa okunmuştur.

BAŞKAN KIYMA’DAN PAZARCI ESNAFINA ZİYARET      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, İlçemizde Cuma günleri kurulan Çok Amaçlı Gezinti Yolu ve Kapalı Pazaryeri esnafını ziyaret etti.Her fırsatta esnafın işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kıyma, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.


Pazaryerinde esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Esnaf, Başkan Kıyma’nın kendilerini ziyaret etmesi ve İlçeye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü de teşekkür eden Pazar esnafı ve vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 


 “HER ZAMAN VATANDAŞIMIZLA İÇ İÇEYİZ.”

Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden sürekli vatandaşlarla iletişim halinde olduklarını belirterek, pazar yerlerinde alışveriş yapan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Hüseyin Kıyma, “Biz her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz. Sürekli sahada, onların dertleriyle dertlenip, İlçemizin gelişimi için birlikte çabalıyoruz. Gerek halk günü buluşmalarımız, gerekse günlük programlarımız dahilinde halkımızın hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 


Başkan Kıyma’ın her zaman kendilerinin yanında olduğunu kaydeden pazar esnafı ve vatandaşlar destek sözü vererek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’ya pazar ziyareti sırasında Yakakent Belediyesi Büyükşehir Meclis Üyesi Turan Çakır ve Cevdet Kıyma eşlik etti.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi