ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAFRA YOLCU MİNİBÜSLERİ SAMSUNDA ŞEHİR İÇİNE GİREBİLECEKMİŞ YA ALAÇAM YAKAKENT MİNİBÜSLERİ

BAFRA YOLCU MİNİBÜSLERİ SAMSUNDA ŞEHİR İÇİNE GİREBİLECEKMİŞ YA ALAÇAM YAKAKENT MİNİBÜSLERİ

Tarih
Bu haber 1187 defa okunmuştur.

BAFRADAKİLER CAN DA ALAÇAM YAKAKENT NE?

      Seçim Çalışmaları ve vaatleri devam ediyor.

       Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Bafra Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hamit Kılıç, Bafra Minibüsçüler Derneği üyeleri ile bir araya geldikleri toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, göreve gelmelerinin hemen akabinde yıllardır devam eden bu çileye bir son vereceklerini belirtti.

       “Bafra Minibüs Terminali Projesi ile sorun ortadan kalkacak.”
       Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, eski Bafra garajını yeni tekniklere göre aynı yerine yeniden inşa ederek yıllardır çözülmemiş bir sorunu daha ortadan kaldıracak, adına da Bafra minibüs Terminali olarak belirleyeceğiz.İki kat olacak, ring sistemi ile içeride araç beklemesinin önüne geçilecek. Teknolojinin her imkânı ile donatılmış terminalde araçların nerede olduğunu belirleyecek araç takip sistemleri ve güzergâhta yolcu alıp bırakılacak noktaları belirleyeceğiz. Sonuç olarak tek bir hat değişikliği ile vatandaşımız istediği yerden istediği yere gidebilecek” dedi.

       Bafra Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hamit Kılıç ise: “Uzun bir zaman diliminde Bafra’dan Samsun’a giden vatandaşlarımızın yaşadığı sorunu gelişigüzel uygulamalarla değil, teknolojik altyapıya sahip projelerle giderilecek. Bafra Minibüs Terminali ile hem minibüsçü kardeşlerimiz hem de yolcularımız rahat bir nefes alacak.” dedi,

       Çok güzel de;
       Sayın Bafra belediye başkanı önce güzel bir jest yapsa da Alaçam ve Yakakent Yolcu Minibüslerinin Bafra İlçesine içerisine hatta Devlet Hastanesine kadar gitmelerine izin verse.

       Sadece Bafra Minibüsleri ve yolcuları mı sorun yaşıyor?
       Alaçam ve Yakakent'ten gelen Minibüslerin Kızılırmağın kenarından ileri gitmeye izin verilmiyor.Bu minibüslerden inen yolcular sıkıntı çekmiyor mu?

       Niçin bunların sorunları çözülmüyor?

       İnsan sadece kendi ilçesini değil tüm vatandaşları düşünmeli,derdimiz çok, söyleyecek sözümüz çok da...

       Sayın Mustafa Demir Samsun'a Bafra Minibüsleri için Terminal yapılacak diyorsunuz, ya diğerleri?

       Yakakent, Alaçam, Ondokuzmayıs, Kavak, Çarşamba,Terme...

       16 ilçenin minibüsleri var, onların hepsi için de ayrı ayrı terminaller yapacak mısınız yoksa  onlar Samsun içine yine yasaklı mı olacaklar...?

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi