ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

OZAN ARİF BİNLERCE KİŞİNİN KATILDIĞI CENAZE  TÖRENİYLE EBEDİYETE UĞURLANDI

OZAN ARİF BİNLERCE KİŞİNİN KATILDIĞI CENAZE TÖRENİYLE EBEDİYETE UĞURLANDI

Tarih
Bu haber 1005 defa okunmuştur.

ALLAH RAHMETİ İLE MUAMELE EYLESİN        Ozan Arif adıyla bilinen Arif Şirin, Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı.
Bir süredir Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde tedavi gören ve 13 Şubat'ta yaşamını yitiren Şirin'in cenazesi, hastane morgundan alınarak Atakum ilçesi Yalı Mahallesi'ndeki evine götürüldü.Burada helallik alınmasının ardından Şirin'in Türk bayrağına sarılı naaşı, İlkadım ilçesindeki Büyük Cami'ye getirildi.


     Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Şirin'in cenazesi, Kıranköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.      Cenazeye Şirin'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun Bağımsız Milletvekili ve bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Erhan Usta, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hayati Tekin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı,Sanatçı arkadaşları İsmail Türüt ve Uğur Işılak ile Yurdun çeşitli illerinden ve yurt dışından gelen yaklaşık 20 000 seveni katıldı.

      Samsun ender görülen bir cenaze merasimine tanıklık etti.Samsun Büyük Cami ve çevresi vatandaşlar tarafından doldu taştı.Cenaze töreni ulusal ve yerel çok sayıda televizyon kanalı tarafından canlı olarak yayınlandı.Başta ailesi,sanatçı arkadaşları ve siyasi mücadele ettiği arkadaşları ve hayranlarının çok üzgün olduğu görüldü.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi