ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

MİLLET İTTİFAKI İL TEŞKİLATINDAN FUAT CANBAZ A DESTEK ZİYARETİ

MİLLET İTTİFAKI İL TEŞKİLATINDAN FUAT CANBAZ A DESTEK ZİYARETİ

Tarih
Bu haber 668 defa okunmuştur.

....................       31 Mart 2019 Mahalli yerel seçimler öncesi siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyor.Millet İttifakı(CHP-İP) Samsun teşkilatından Alaçam Belediye Başkan adayları Fuat CANBAZ'a destek ziyareti yapıldı.Ziyarete CHP Samsun Milletvekili Kemak ZEYBEK,Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati TEKİN,CHP ve İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
   


         Alaçam ziyaretinde CHP İlçe binası ve İYİ Parti ilçe binalarında ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelen ziyaretçiler Millet İttifakı çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Hayati TEKİN ve Alaçam Belediye Başkanlığı için Fuat CANBAZ bütün gücümüzle çalışacağız mesajı verildi.İki partinin yönetimleri ve tüm bu partillilere gönül vermiş vatandaşların seçimlerden başarıyla çıkmak büyük mücadele vermesi,birlik ve beraber içerisinde  olmasının gereği vurgulandı.Haber:

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi