ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ FUTBOL KURSLARI DEVAM EDİYOR

ALAÇAM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ FUTBOL KURSLARI DEVAM EDİYOR

Tarih
Bu haber 643 defa okunmuştur.

...............        Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan futbol kursları devam ediyor.Velilerimizin talepleri doğrultusunda 10-11 yaş gurubu kursuyerlerimiz için Antrenör Ömer KARAHAN eğiticiliğinde futbol kursu açıldı, velilerin de ilgi ile izlediği kurs çalışmalarında minik futbolcuların son derce istekli ve azimli olduğunu görüldü.Çalışmalarını devam eden minik sporcular Yakakent Halk Eğitimi Merkezi Minik futbolcularıyla zaman zaman özel maçlarda yapıyorlar.Çalışmalar havaların iyi olduğu günlerde ilçe Şehir Stadyumunda aşırı yağışılı ve soğuk günlerde İlçe kapalı spor salonunda yapılmaktadır.Yapılan çalışmalara İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tesis ve malzeme katkısı yaparak büyük bir destek vermektedir.         Alaçam Kredi Yurtlar Kurumu öğrencilerine yönelik Beden Eğitimi öğretmeni Mücahit KANIK eğiticiliğinde Büyükler futbol kursu açıldı çalışmalarını başarı ile yapan futbolcular KYK lar arası futbol turnuvasında aynı zaman da ilçemizi temsil ettiler.
           Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisemizin telebi doğrultusunda Okulun Öğrenci pansiyonunda kalan öğrenciler için geçlere yönelik futbol kursu açıldı kursiyerler çalışmalarına devam etmektedir.
         Açılan kurslarda yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Öntrenör Ömer KARAHAN ve Mücahit KANIK'ı tebrik ediyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.
      Açılan bu başarılı kurslarla ilgili haberler ilçemiz ve diğer ilçelerdeki basın kuruluşlarının haberlerine konu olmaktadır.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi