ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞTU

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞTU

Tarih
Bu haber 1118 defa okunmuştur.

ALAÇAM POSTA EDİTÖRÜ BİLMOK 2019 TOPLANTISINDABilgisayar Mühendisliği öğrencileri kongresi (BİLMÖK), her yıl farklı bir üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilen Türkiye’nin en büyük öğrenci kongresidir.
Her yıl farklı üniversitelerde gerçekleştirilen BİLMÖK'ün öncelikli amacı toplumumuzu tüketen bir toplum olmaktan çıkarıp yenilikçi fikirlerin ve üretimin yaygınlaştığı bir toplum haline getirmektir. Bunu gerçekleştirmek adına geleceğe yön verecek gençleri bir araya getirerek fikir alışverişini ve alanında uzman kişilerin tecrübe ve bilgilerini bu nesile aktarmasını sağlamaktadır.

Bu yıl 1,2,3 Mart günleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde düzenlenen BİLMÖK' Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden de öğrenciler katıldı.Kongrede her üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerini temsilen ve bir sonraki yapılacak BİLMÖK etkinliğinin hangi üniversitede düzenleneceği oylamasında oy hakkına sahip olan 2 resmi katılımcı da katılmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü temsilen, bölümde lisans 4. sınıf öğrencisi olan Taha Yasir KIROĞLU ve Serhat Celil İLERİ , BİLMÖK kongresine üniversite ve bölümlerini temsil etmek üzere katılmışlardır.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi