ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE İSTİKLAL MARŞININ KABULU VE MEHMET AKİF İ ANMA PROGRAMI

YAKAKENT TE İSTİKLAL MARŞININ KABULU VE MEHMET AKİF İ ANMA PROGRAMI

Tarih
Bu haber 414 defa okunmuştur.

................         Yakakent İlçemizde 12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün 98. Yıl Dönümü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programı Düzenlendi


       12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programı İlçenin Kozköy İmam Hatip Lisesinin hazırladığı programa, İlçe Kaymakamı Bahar KAYA, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
      Yakakent İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirtilen konuşmalar yapıldı. Hafta boyunca öğrenciler arasında yapılan resim, şiir, kompozisyon ve İstiklal Marşımızı güzel okuma yarışmaları düzenlenmiş olup, dereceye giren öğrencilere, İlçe Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı tarafından ödülleri verildi.
İlçe Kaymakamı program sonunda emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak üzere Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ayrıca 12 Mart’ın ruhuna uygun harika bir oratoryo sergileyerek adeta o günleri yaşatan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini her birini tebrik etti.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi