ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KARAHÜSEYİNLİ OKULUNDA NEVRUZ-YENİGÜN PROGRAMI YAPILDI

KARAHÜSEYİNLİ OKULUNDA NEVRUZ-YENİGÜN PROGRAMI YAPILDI

Tarih
Bu haber 377 defa okunmuştur.

TÜRK DÜNYASI VE TOPLULUKLARI HAFTASI       Karahüseyinli İlk/Ortaokulunda 21 Mart Nevruz-Yenigün,Türk Dünyası ve Toplulukları haftası yapılan güzel bir programla kutlandı.Program 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 10:30 Okulun bahçesinde yapıldı.Programa Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan,Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik,CHP Alaçam Belediye Başkan adayı Fuat Canbaz,DP Alaçam Belediye Başkanı Atalay Yılmaz,Siyasi Parti Temsilcileri,Kurum Müdürleri,Daire Amirleri,Okul Müdürleri,Sivil Toplum örgütü temsilcileri,Öğretmenler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.       Karahüseyinli İlk/Ortaokulunda 21 Mart Nevruz-Yenigün,Türk Dünyası ve Toplulukları haftası nedeniye Okul Müdürü Bayram Bircan,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü F.Mehmet Öztürkçe ve Ak Parti Samsun Milletvekili ve Eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptılar.Nevruz ateşi yakılarak üzerinden atlanıldı,demir dövüldü,folklör gösterisi ve müzik gösterisi ardından ikramlarla program sona erdi.
     Bu güzel programın yapılmasında emeği geçen Karahüseyinli İlk-Ortaokulu Müdürü,Müdür Yardımcıları,Öğretmenler ve öğrencilerini tebrik ediyoruz.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi