ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

MUSTAFA SÖYLEMEZ ALAÇAM BELEDİYESİNDEKİ ARKADAŞLARIYLA VEDALAŞTI

MUSTAFA SÖYLEMEZ ALAÇAM BELEDİYESİNDEKİ ARKADAŞLARIYLA VEDALAŞTI

Tarih
Bu haber 615 defa okunmuştur.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ONDOKUZMAYIS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN MUSTAFA SÖYLEMEZ ARKADAŞLARIYLA VEDALAŞTI      Dört yıldır Alaçam Belediye Başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcısı, Muhtarlık İşleri Müdürü ve Çözüm Merkezi sorumlusu olarak değişik görevlerde çalışan Mustafa SÖYLEMEZ Büyükşehir Belediyesi Ondokuzmayıs Şube Müdürlüğüne atandığı için Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaşarak kurumdan ayrıldı.

       Mustafa Söylemez Yaptığı açıklamada;Elimden geldiğince ilçemizde yapılabilecek ve yapılan tüm faaliyetlerde görev alarak elimden gelen gayreti göstermeye çalıştım. Bu süre içerisinde yanımda olan Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar'a ve tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Geldiğim günden beri beni içlerine alan ve kabul eden tüm belediye çalışma arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Alaçam Belediye Başkanlığındaki görevim şimdilik sona erdi. Buraya gelmemde katkısı olan herkese teşekkür ederim dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi