ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE SİNEMAYA GİTMEYEN ÖĞRENCİ KALMAYACAK

YAKAKENT TE SİNEMAYA GİTMEYEN ÖĞRENCİ KALMAYACAK

Tarih
Bu haber 363 defa okunmuştur.

Öğrenciler Sinema Etkinliğinde Buluştu       Yakakent te Öğrencilerin kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal güçlerinin gelişmesine imkan sağlamak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla, Yakakent Kaymakamlığı tarafından organize edilen “Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın” projesi kapsamında sinema etkinliği düzenlendi.


      İlçenin Büyükkırık, Karaaba ve Erdoğan Cebeci İlkokulu öğrencilerinin katılımı ile Bafra ilçesinde düzenlenen sinema etkinliğine; Kaymakam Bahar KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğretmenler ve 270 öğrencimiz katıldı.
Etkinlikte Mucizeler Parkı filmini izleyen öğrenciler, sinemanın ardından hep birlikte öğle yemeklerini yediler ve ardından oyun parkında oyunlar oynayarak eğlendiler. Öğrenciler, etkinlik boyunca kendilerini yalnız bırakmayan Kaymakam Bahar KAYA’ ya teşekkür ettiler.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi