ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE BULUNAN PARA SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ.

YAKAKENT TE BULUNAN PARA SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ.

Tarih
Bu haber 519 defa okunmuştur.

.................     Yakakent ilçemizde Rasim Çağlar Caddesinde kaldırımda para olduğunu fark eden Vedat Acer isimli vatandaş bulduğu parayı belediye zabıta amirliğine teslim etti.
Parasını düşüren Osman Gök polise başvurduğu yönündeki bilginin alınmasının ardından zabıta ekipleri, parayı bulan Acer ile Gök’e ulaştı. Kaybettiği parasına kavuşan Osman Gök, Rasim Çağlar Caddesinde kaldırımda yürüdüğü sırada parayı düşürmüş olabileceğini belirtti. Osman Gök, parayı bulup kendisine teslim eden Vedat Acer’e ve zabıta ekiplerine teşekkür etti.
Zabıta Amiri Erdem Tarık Topal tutanak tutarak gerekli işlemleri uyguladıktan sonra bulunan paranın sahibine ulaştırılması için çalışma yaptığının ifade edildiği açıklamada, ekiplerin belediyeden anons yaparak bulunan parayı sahibine kısa sürede ulaştırdığı kaydedildi.
Zabıta Amiri Topal, duyarlı vatandaşların zaman zaman kayıp eşyaları kendilerine teslim ettiğini aktararak, "Bizler de bulunan eşyaları tutanakla teslim alıp araştırma yaparak kayıp eşyaların sahiplerini bularak teslim ediyoruz. Aynı şekilde ilçemizde görev yapan ekiplerimiz de zaman zaman bu tip olaylarla karşılaşıyor. Bizler halkımızın hem can güvenliğini, hem de mal güvenliğini koruyoruz." ifadelerini kullandı.


KAYNAK:YAKAKENT BELEDİYESİ.

Haber:

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi