ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAŞKAN ACAR GÖREVİNE TÖRENLE BAŞLADI

BAŞKAN ACAR GÖREVİNE TÖRENLE BAŞLADI

Tarih
Bu haber 740 defa okunmuştur.

................      31 Aralık 2019 Mahalli yerel seçimlerinde Cumhur ittifakının adayı olarak MHP den seçime giren İlyas ACAR seçimden galip gelerek 5 yıl Alaçam Belediye Başkanı olma hakkını elde etmişti.Alaçam İlçe seçim kurulundan mazbatasını alan Acar 5 Nisan 2019 Cuma günü saat 14:00 te yapılan törenle eski başkan Hadi Uyar'dan görevi teslim aldı.
Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törene; Cumhur ittifakı AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Yeni ve Eski Belediye Meclis Üyeleri, İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Personeli, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Devir teslim töreninde açılış konuşmasını Belediye Yazı İşleri Müdürü Sinan Top yaparak katılımcılara hoş geldiniz dedi. Bir önceki dönem Belediye Başkanı Hadi Uyar; Beş yıl boyunca yaptığı projeler hakkında bilgi vererek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar konuşma yaparak şunları söyledi: 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Cumhur ittifakı adayı olarak gösterilmemden dolayı başta AK Parti Lideri ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beye ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere sonsuz teşekkür ediyorum. öncelikli olarak belediyemizi devir alırken ne kadar borcu olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum, ben biliyorum sizlerde bilin diyerek sözlerine şöyle devam etti.Öncelikle ilçe halkımıza gösterdikleri teveccüh ve bizi buraya layık gördükleri için teşekkür ederim. Ekibimizle birlikte verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı ve Alaçamımıza en iyi hizmeti yapacağımızı, parti gözetmeksizin herkesi kucaklayacağımızı bildirir, saygılar sunarım dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi