ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM BELEDİYE MECLİSİ 31 MART YEREL SEÇİMLERİN ARDINDAN İLK TOPLANTISINI YAPTI

ALAÇAM BELEDİYE MECLİSİ 31 MART YEREL SEÇİMLERİN ARDINDAN İLK TOPLANTISINI YAPTI

Tarih
Bu haber 562 defa okunmuştur.

................       31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Alaçam Belediye Başkanı seçilen İlyas Acar BaşkanlığındaAlaçam Beelediye Meclisi  toplantısını yaptı. Alaçam Belediyesi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda yeni seçilen üyeler yerlerini aldılar. Toplantı; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Ardından Meclis açılış konuşmasını Belediye Başkanı İlyas Acar yaptı.Konuşmasında; “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından yerel yönetimlerimiz oluştu ve bu gün ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 5 yıllık görev süremizde Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Belediye Meclisi’nde görev alan tüm meclis üyelerini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.
Programın devamında ise yoklama yapılarak gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.


Belediye Meclisi toplantısının ardından Alaçam Öğretmen Evinde Belediye Başkanı İlyas Acar ve Belediye Meclis Üyeleri düzenlenen yemek programında bir araya geldi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi