ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI

ALAÇAM DA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI

Tarih
Bu haber 1423 defa okunmuştur.

.............     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Alaçam'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  İlçe programı Alaçam Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanıldı ve sunuldu.
        İlk tören Alaçam Cumhuriyet Meydanında saat 09.15’de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunulması ile başladı. Çelenk sunma töreninin akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde göndere Türk bayrağı çekildi.


       Alaçam Şehir Stadyumunda yapılan İkinci tören Saat 10.00’da başladı. Alaçam Halk Eğitmi Merkezi Müdürlüğü  Folklör ekibinin gösterisi,Alaçam Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin yaptıkları Rontlar, Dramalar, Öğrenciler tarafından günün anlamına dair şiirler, 1. Sınıf Öğrencilerinin dans gösterileri, Koro ve solo sunumu gösteriler izleyiciler tarafından büyük beğeni kazandı.
Gösterilerin ardından ödül törenine geçildi. Protokol üyeleri tarafından çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.
Program sonunda 23 Nisan Etkinliklerinde görev alan bütün öğrencilerin, Öğretmenlerin ve protokol üyelerinin katılımı ile toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.Programa özellikle öğrenci velilerinin ilgisi oldukça fazlaydı.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi