ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BOCCE BOWLİNG DART FEDERASYON BAŞKANI MUTLU TÜRKMEN SAMSUNDA TEMASLARDA BULUNDU

BOCCE BOWLİNG DART FEDERASYON BAŞKANI MUTLU TÜRKMEN SAMSUNDA TEMASLARDA BULUNDU

Tarih
Bu haber 1449 defa okunmuştur.

İL TEMSİLCİSİ RAMAZAN ÇOBAN FEDERASYON BAŞKANINI AĞIRLADI      Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Mutlu TÜRKMEN ve Samsun İl temsilcisi Ramazan ÇOBAN ile birlikte Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı KASAPOĞLU'nu nezaket ziyaretinde bulundular.Bocce,Bovling ve Dart sporunun Samsun ilindeki durumu ve başarıları değerledirildi,ayrca Samsun'da yapılacan turnuvalarla ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.


       Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Mutlu Türkmen ve Samsun İl temsilcisi Ramazan ÇOBAN daha sonra İlkadım Gençlik ve Spor ilçe Müdürü  Murat Turan  ve Bowling Salonumuzu ziyaret ettiler,Tesis Amiri Ahmet Çakmak'tan  Bowling Salonu ile ilgili önümüzdeki günlerde Samsun'da yapılacak Olan Okul Sporları Bowling Türkiye Şampiyonası ile ilgili bilgi alış verişinde bulundular.
    Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanı Mutlu Türkmen il düzeyinde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı Samsun İl temsilcisi Ramazan ÇOBAN'ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve yapılacak tüm çalışmalarında desteklerini esirgemeyeceğini dile getirdi.

     Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl temsilcisi Ramazan ÇOBAN yaptığı açıklamada;İlimize yaptığı  ziyaretinden dolayı Bocce Bowling Dart Federasyonu Başkanımız Sayın MutluTürkmen hocama cani gönülden teşekkür ediyorum emeklerine sağlık diyor,bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapacağımız çalışmalarda desteğinin devam edeceğini bilyoruz dedi.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi