ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’A ZİYARET

BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’A ZİYARET

Tarih
Bu haber 1728 defa okunmuştur.

..............BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI
İLYAS ACAR’A ZİYARET

       27 - 28 Nisan tarihleri arası Mersin’de yapılan sadece okul takımlarının katıldığı Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında birinci olan Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bocce Takımı, Okul Müdür Hüseyin Aygül ve Beden Eğitimi Öğretmeni Teyfik Süzük Belediye Başkanı İlyas Acar’ı ziyaret etti.
Okul Müdürü Hüseyin Aygül, Beden Eğitimi Öğretmeni Teyfik Süzük ve şampiyon sporcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı İlyas Acar ; Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin, Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında birinci olmaları bizleri son derece mutlu ettiğini belirterek, Bocce Takımının antrenör ve sporcuları ile ayrı ayrı gurur duyduklarını ifade etti.
Başkan Acar ayrıca, “Alaçam Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz, şampiyon sporcularımıza ve teknik heyete başarılarının devamını diyorum.” dedi.
       Okul Sporları Bocce Türkiye Şampiyonasında Genç Kız Bocce Türkiye Şampiyonu olan Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Aygül , Beden Eğitimi Öğretmeni Tevfik Süzük ve Sporcu Öğrencilerimiz Bocce İl Temsilcisi Ramazan Çoban'ı ziyaretlerinin ardından birlikte İlçe GHS Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN 'ı ziyaret ettiler.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi