ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA BÜYÜKKIRIK MAHALLESİ HEM KURSUNU VE İLKOKULU ZİYARET ETTİ

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA BÜYÜKKIRIK MAHALLESİ HEM KURSUNU VE İLKOKULU ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 2747 defa okunmuştur.

.............        Yakakent İlçe Kaymakamı Bahar KAYA Büyükkırık Mahallesinde Bulunan Halk Eğitim Kursunu ve İlkokulunu Ziyaret Etti.

         Kaymakam Bahar KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, Halk Eğitim Müdürü Kadir ÇAKIR ve Bafra İşkur Hizmet Merkezi Müdürü Yakup ERGENLİK ile birlikte Büyükkırık Mahallesinde bulunan el sanatları kursunu ziyaret etti.
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İŞKUR Bafra Hizmet Merkezi Müdürlüğünün ortak projesi ile açılan el sanatları kursunda incelemelerde bulunan Kaymakam Bahar KAYA, kurslarda üretilen el emeği ürünleri inceleyerek, usta öğreticilerden genel bir bilgi aldı.


Daha sonra Büyükkırık İlkokulunu da ziyaret eden Kaymakam Bahar KAYA, öğrencilerimize hediye vererek, hepsiyle teker teker ilgilendi.Kaymakam bahar Kaya'nı ziyaretinden Büyükkırık Mahalle sakinleri,HEM Kursiyerleri ve öğrenciler çok memnun kaldılar.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi