ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

MEMUR SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN SAMSUN DA ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

MEMUR SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN SAMSUN DA ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

Tarih
Bu haber 2806 defa okunmuştur.

MEMUR SEN VE EĞİTİM SEN GENEL BAŞKANI SAMSUN DA TEMASLARDA BULUNDU      Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN çeşitli temaslar ve açılışlarda bulunmak üzere Samsun'a geldi.Samsun'da Samsun Memur Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkanı Hamdi YILDIZ ve Samsun Eğitim Bir Sen 2 nolu şube başkanı Tevfik Yılmaz DEMİR tarafından karşılanan Genel Başkan Ali YALÇIN Sırasıyla Samsun Valisi Osman KAYMAK,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa DEMİR,OMÜ Rektörü Prof.D.r Sait BİLGİÇ,İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN'le görüşmelerde bulundu karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.       Genel Başkan Ali Yalçın Samsun'daki programları çerçevesinde Bir Bilenle Bilge Nesil projesi ödül törenine katıldı ve törende katılımcılara yönelik bir konuşma yaptı.

       Genel Başkan Ali Yalçın Samsun Kız Yurdunda Genç Memur Senimiz tarafından düzenlenen Mehmet Akif İnan kıraathanesi kütüphanesinin açılışını gerçekleştirdi.     Memur Sen ve Eğitim Bir sen Genel başkanı Ali Yalçın gün boyu yaptığı yoğun ziyaretler ve açılışların ardından saat 20;00 da Ömer Halis Demir Toplantı Salonunda Büyük Memur Sen Buluşmasında Samsun'lu uyeleriyle bir araya geldi yapılan sendikal çalışmaları geçmişte yaşanılan sıkıntılardan öernekler vererek anlattı.Toplantıya çok yoğun bir katılımın olduğu gözlendi.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi