ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

GÖNÜLLERDEKİ ENGELLERİ KALDIRDIĞIMIZDA SEVGİ KAÇINILMAZ OLACAKTIR

GÖNÜLLERDEKİ ENGELLERİ KALDIRDIĞIMIZDA SEVGİ KAÇINILMAZ OLACAKTIR

Tarih
Bu haber 2911 defa okunmuştur.

SAMSUN VALİSİ KAYMAK TAN ANLAMLI ZİYARET        Samsun Valisi Osman Kaymak 07.05.2019 Salı günü saat 10.30’da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için öğretmeniyle hazırladıkları dans gösterisiyle Türkiye genelinde ses getiren bedensel engelli Zeynep Uysal’ı İlkadım ilçesi 75. Yıl Ortaokulu sınıfında ziyaret ederek, tebrik etti.

Vali Osman Kaymak 75. Yıl Ortaokulu’na gelişinde İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Okul Müdürü Erkan Teker ve öğretmenler tarafından karşılandı. Adından Vali Osman Kaymak, öğretmeni ile yaptığı dans gösterisiyle farkındalık yaratan 75. Yıl Ortaokulu öğrencisi bedensel engelli Zeynep Uysal'ı sınıfında ziyaret ederek, sohbet etti. Sınıfta Valiye öğrenciler tarafından Samsunspor atkısı hediye edildi. Öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaşan Vali Kaymak çocukların imza talebini geri çevirmeyerek tek tek defterlerini imzaladı.
       Dezavantajlı öğrencilere her zaman destek verilmesi gerektiğini ifade eden Vali Osman Kaymak yaptığı konuşmasında, “Zeynep kızımızın sosyal medyada gördüğüm bu başarısını çok önemsiyorum. Kendisini okulda ziyaret etmek istedim. Gerçekten kızımız ve öğretmenimizi tebrik ediyorum. Bu vesile ile bir kez daha gördük ki bir şey istendiğinde bütün engeller kalkıyor. Hiçbir şey başarınıza güzelliğinize engel değil. Öğretmenimiz ve Zeynep sabırla gayretle bu çabayı gösterdiler. Zeynep kızımız çok güzel dans gösterisi ortaya koyarak hayata tutundu. Önceden kızımız içine kapanık bir çocukmuş. Ama bugün yüzü gülüyor ve bize güzellikler anlatıyor. Çok güzel idealleri de var. Derslerinde de çok başarılı bir kızımız. O yönüyle ben Zeynep’in öğretmenine ve dans etmesine destek oldukları için ailesine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sınıfındaki arkadaşları Zeynep’i çok seviyorlar ve yardımcı oluyorlar. Zeynep’te arkadaşlarını çok seviyor.Dedi.


Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi