ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM GENÇ KIZILAY ŞEHİT AİLELERİNE EVLERİNDE İFTAR VERİYOR

ALAÇAM GENÇ KIZILAY ŞEHİT AİLELERİNE EVLERİNDE İFTAR VERİYOR

Tarih
Bu haber 2295 defa okunmuştur.

KENDİLERİ HAZIRLADIKLARI YEMEKLERLE ŞEHİT AİLELERİNE İFTRA GİDİYORLAR       Alaçam Genç Kızılay temsilciliğinden Ramazan ayına özgü güzel bir etkinlik.Biz pişirelim beraber yiyelim sloganıyla yola çıkan  Alaçam Genç Kızılay temsilciliği Şehit ailelrine evlerinde iftar veriyor.Daha kapaklı mahallesinde Şehit Er kadir KARA'nın ailesine iftar veren genç kızılay ekibi 2. etkinliği Şehit Ahmet Suer'in Annesi Fadime Suer'in evinde verdi. Gönüllü üyelerin evlerinde hazırladığı yiyeceklerle beraber ilçemiz jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ve askerlerimizle beraber Alaçam Belediye meclis üyesi Güven Kıcır'ın da katılımıyla iftar yemeğinde şehit Annin sofrasını bereketlendirdiler. Ramazan ayının manevi havası içinde birlik ve beraberlik anlayışıyla birlikte oruçlar açıldı,hoş sohbetler ve dualar edildi,Şehit Anne ve babaların hayır Edip hayır duaları alınıyor.
     Bu Güzel Etkinliği gerçekleştiren başta Alaçam genç kızılay temsilciliğine ve tüm emek ve ktakı sağlayan herkes kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi