ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA YA VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA YA VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Tarih
Bu haber 811 defa okunmuştur.

İlçe Kaymakamı Bahar KAYA’ ya Veda Yemeği Düzenlendi.      Yakakent Kaymakamı Bahar KAYA’ nın görevinden ayrılması nedeniyle, kalabalık bir katılımla İftar Programında veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN ve eşleri, Yakakent'te görev yapan kurum amirleri ve personelleri, AK Parti İlçe Başkanı, SÜRSAN Müdürü ve Mahalle Muhtarları katıldı.
        Kaymakam Bahar KAYA’ nın ilçemizden ayrılması nedeniyle düzenlenen yemekte, katılımcılar adına İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÖRNEK yaptığı konuşmada; “Yaklaşık 11 Aydır Yakakent Kaymakamlık görevini yürüten Kaymakamımız Bahar KAYA’ nın ilçemizdeki görevinin sona ermesinden dolayı aramızdan ayrılması münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz veda yemeğine hepiniz hoş geldiniz.


            Sayın Kaymakamım Yakakent İlçesinde görev yaptığınız bir yıla yakın süre içeresinde, Kurumlar arası diyaloğun sağlanmasında, gerek muhtarlarımızın ve özellikle de Yakakent’ li vatandaşlarımızın sorunlarının dinlenerek çözüme kavuşturulması konularında, göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınız takdire şayan bir şekilde karşılanmaktadır.
Eminim ki Hem Yakakent’ li hemşehrilerimizin hem de Yakakent de görev yapan kamu görevlilerinin gönüllerinde ayrı bir yeriniz vardır. Yakakent de görev yapan Kamu görevlileri adına Bizlere göstermiş olduğunuz bu yakın ilgi ve alakadan dolayı sizlere teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.
Bu duygu ve düşünceler ile bundan sonraki hayatınızda ve görev yapacağınız yerlerde sizlere sağlıklı başarılı çalışmalar diler saygılar sunarız.” Dedi.


          Kaymakam Bahar KAYA yaptığı konuşmada şunları söyledi: " 11 aylık görevim süresince tüm kurum amirlerimizle, mesai arkadaşlarımızla uyumlu bir şekilde çalıştık. İlk görev yerim olması nedeniyle Yakakent benim için her zaman özel olacak ve tabii sizlerin de yeri ayrı olacak. Görev yaptığım süre boyunca herkese hakkaniyetli davranmaya çalıştım. Vatandaşa kapım her zaman açıktı. Dertlerini kendime dert edinip çözmek için elimden geleni yaptım. Tüm mesai arkadaşlarımla iyi bir iletişim kurduk. Bundan sonra da kapımın her birinize açık olduğunu bilmenizi isterim.”
Kaymakamın konuşmasının ardından misafirlerin masalarına geçerek hepsiyle sohbet etti. Kendilerine teşekkür ederek ve helallik isteyerek her birini uğurladı.
        İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÖRNEK Kaymakam Bahar KAYA’ ya katılımcılar adına gemi maketi hediye etti.
        Bizde "Yakakent Kaymakamlığı" olarak Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
Haber: Yakakent Kaym.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi