ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA DAN VEDA MESAJI

YAKAKENT KAYMAKAMI BAHAR KAYA DAN VEDA MESAJI

Tarih
Bu haber 714 defa okunmuştur.

.........


Kaymakamımız Sayın Bahar KAYA’nın Veda Mesajı

Kıymetli Yakakentli hemşehrilerim,

Yabancı dil kursuna başlayacak olmam dolayısıyla 1 yıla yakındır sürdürdüğüm Yakakent Kaymakamlığı görevinden 31 Mayıs tarihi itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

Siz değerli Yakakentli hemşehrilerimizin ilgi ve desteğiyle görevimi layıkıyla yapmaya çalıştım. Bu makamlara milletimiz için geldiğimizin bilinciyle kapımız sizlere her zaman açık oldu. Devletimizin sıcak, şevkatli yüzünü göstermeye gayret ettik. Hz. Ömer’in “Kenar-ı Dicle’de bir kurt kapsa koyunu, gelir de adl-i ilahi Ömer’den sorar onu” sözünde belirttiği o hassasiyet içeren sorumluluk bilinciyle hareket etmenin çabası içinde oldum. Sizlerin sorunlarına tarafsız bir şekilde, dinleyerek, kanunların bana verdiği yetkiler çerçevesinde çözüm bulmaya çalıştım. Hakkaniyetle ve liyakatle kararlarımızı vermenin gayretinde oldum.

İlk görev yerim olan Yakakent’te hiçbir zaman unutamayacağım güzel anılar biriktirdim. Devam edeceğini bildiğim çok güzel dostluklar edindim. 11 aylık görevim boyunca yol arkadaşlığı yaptığımız, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Kaymakamlığımıza bağlı kamu kurumlarımızın amirlerine ve çalışanlarına, tüm mesai arkadaşlarımıza, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, muhtarlarımıza ve siz değerli Yakakentli hemşehrilerime şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ederim. Bu vesile ile yaklaşan Ramazan Bayramınızı da kutlarım. Haklarınızı helal ediniz. Allah’a emanet olunuz.
Saygılarımla.

Bahar KAYA
Yakakent Kaymakamı

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi