ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM GENÇ KIZILAY DAN MİNİKLERE EĞLENCELİ ETKİNLİK

ALAÇAM GENÇ KIZILAY DAN MİNİKLERE EĞLENCELİ ETKİNLİK

Tarih
Bu haber 682 defa okunmuştur.

.........       Türk Kızılay'ı Genç Alaçam Temsilciligi Alaçam Anneler Parkında çocuklara balon şeker dağıtıp yüz boyama etkinliği düzenledi.Alaçam Kızılay temsilciliği ilçemizdeki yoğun çalışma faaliyetlerine devam ediyor.Ramazan ayı içerisinde Şehit ailelerine evlerinde iftar programı ve Alaçam anneler parkında toplu şehit ve gazi aileleriyle engelli ve yoksul vatandaşlara iftar programı veren,ayrıca ramazan ayı içerisinde mahallerimizde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım malzemesi dağıttı.


      Türk Kızılay'ı Genç Alaçam Temsilciligi Alaçam Anneler Parkında bu sefer miniklere yönelik bir faaliyete imza attı.Genç Kızılay Miniklere Bayramda Anneler parkında şeker ve çikolata dağıttı,çeşitli şekiller verilmiş bolanlar ve oyuncaklar dğıttı,ayrıca Samsun'dan gelen uzmanlar tarafından çocuklara yüz boyama etkinliği yapıldı,çocukların yüzlerine onların istekleri doğrultusunda değişik desenler çizildi.Çocuklar çok güzel bir gün yaşadılar ve bu etkinliğin düzenlenmesinde katkısı olanlara çok teşekkür ettiler.
     

     

     


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi