ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

MV ÇİĞDEM KARAASLAN GÜMÜŞOVADA BOLLUK AŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI

MV ÇİĞDEM KARAASLAN GÜMÜŞOVADA BOLLUK AŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Tarih
Bu haber 887 defa okunmuştur.

GÜMÜŞOVA MAHALLESİNDE BOLLUK AŞI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.       İlçemize en uzak mesafedeki Mahallemiz olan Gümüşova mahallesinde bolluk aşı etkinliği düzenlendi.Bolluk aşı etkinliği için bir gün önceden hazırlıklar başladı kuzular kesilerek yemekler hazırlandı.
       9 hazıran 2019 pazar günü dualarla etkinlik başladı.Bolluk aşı etkinliğine Adalet ve Kalakınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem KARAASLAN,İl Başkanı Av.Ersan AKSU, Alaçam İlçe Başkanı Selahattin ALKAN,İL Başkan yardımcıları,İlçe Ak Parti Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri,Alaçam Şehit Muhammet Ali Aksu İlk-Ortaokulu Müdürü Ali AK,Samsun Büyükşehir Belediyesi Alaçam Şube Müdürü Aşkın CANSIZ Çevre mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

      Adalet ve Kalakınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem KARAASLAN Gümüşova mahallesi halkından büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Başta Gümüşovalı Kadınlar olmak üzere mahalle halkının sıkıntılarını dert ve isteklerini dinleyen Karaarslan belirtilen sorunlarla ilgileneceğini dile getirdi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi