ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM FATİH YATILI KUR AN KURSU GEYİKKOŞAN DA PİKNİK YAPTI

ALAÇAM FATİH YATILI KUR AN KURSU GEYİKKOŞAN DA PİKNİK YAPTI

Tarih
Bu haber 448 defa okunmuştur.

ÖNCE TEMİZLİK SONRA PİKNİK YAPTILAR       Alaçam Fatih Kur'an Kursu eğitici ve öğrencileri Alaçam Geyikkoşan Mesire alanında hep birlikte piknik etkinliği yaptılar.Havaların sıcak gittiği bu günler piknik için ideal günlerir.Yıl boyu eğitim alan öğrenciler ve eğiticileri açık havada yeşil kırlarda piknik yaparak yılın yorgunluğunu ve stresini atıyorlar.İlçemizde yatılı olarak eğitim veren Fatih Kur'an kursu güzel bir etkilikle piknik yaptılar.


       Alaçam Geyikkoşan Mesire alanına giden Kur'an Kursu Eğitici ve öğrencileri;''Temizlik İmandan Gelir'' sözünden yola çıkarak önce piknik yapacakları alanı temizlediler.Daha sonra Kurulan ızgaralarda pişirdikleri etlerle kimi yerde, kimi masada yemeklerini yediler.daha sonra hep birlikte çeşitli oyunlar oynadılar.Gönüllerince eğlendiler ve bu güzel etkinliğin tertip edilmesinde katkısı olan idareciden,eğitimciye,aşçıya kadar herkese çok teşekkür ettiler.

  

   

   Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi