ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

İKİ OKULUMUZ MAARİFİN YILDIZLARINDAN 1.LİK ÖDÜLÜ ALDI

İKİ OKULUMUZ MAARİFİN YILDIZLARINDAN 1.LİK ÖDÜLÜ ALDI

Tarih
Bu haber 688 defa okunmuştur.

Maarifin Yıldızları Ödüllendirildi         Samsun Maarif' in Yıldızları Büyükşehir Belediyesi Şehir Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen törenle ödüllendirildi.Maarif Hareketi kapsamında 461 başvurudan 15 farklı kategoride dereye giren okul ve kurumlara 45 ödül verildi.Samsun'daki eğitim kurumlarında değerler eğitimi, kitap okuma çalışmaları, rehberlik hizmetleri, projeler ve sportif, kültür sanat alanları başta olmak üzere eğitim hizmetlerinin niteliğini artırarak öğrencilerin akademik ve sosyal başarı seviyelerini yükseltmek amacıyla 2016-2017 eğitim öğretim yılından itibaren "Samsun Maarif Hareketi" uygulanıyor.
      Alaçam Şehit Muhammet Ali AKSU İlk-Ortaokulu Sosyal Alanda AMBAR PROJESİ ile maarifin yıldızlarında il birincisi olmuştur.Alaçam Soğukçam ilk-Ortaokulu Yılın Proje okulu sıralamasında Samsun İl birincisi oldu.Her İki Okulumuzu da tebrik ediyor başarılarının devaminı diliyoruz.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi