ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDA MÜDÜR VE ÖĞRETMENE VEDA PROGRAMI

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDA MÜDÜR VE ÖĞRETMENE VEDA PROGRAMI

Tarih
Bu haber 1104 defa okunmuştur.

.............      Alaçam Resai Aydın İlkokulunda duygusal bir veda programı yapıldı.Program Okulda 8 yıllık Müdürlük görevini tamamlayıp başka bir okulda görevine devam edecek olan Yusuf YILMAZ ile Mesleğinde 40. yılında emekli olan Nazif ER için veda programı yapıldı.Programda hep birlikte kahvaltılı bir yemek organizasyonu yapıldı.Daha sonra veda konuşmaları yapıldı.       Mesleğinin 40.yılında olduğunu ve Alaçam Resai Aydın ilkokulunda 16 yıldır görev yaptığını dile getiren Sınıf Öğretmeni Nazif Er artık okulunuza sizleri ziyarete gelen emekli öğretmen arkadaşınız olacağım dedi.2003 yılından beridir bu okulda görev yapıyorum ve burada görev yapmaktan mutluluk duydum dedi.Konuşmasını yaparken duygusal anlar yaşandı.


        Okulun 8 yıldır Müdürlüğünü yapan Yusuf YILMAZ ise yönetmelik gereği bu kurumda sekiz yıldır görev yaptıktan sonra artık başka okullarda idarecilik görevimi sürdüreceğim,Alaçam da bu okulda görev yapmaktan çok mutluluk duydum atama sonuçlarına göre başka ilçelerde de görev yapabilirim dedi.
       Daha sonra Emekli olan Nazif Er ve görev süresi dolan Müdür Yusuf YILMAZ'a plaket ve arkadaşlarının hazırladığı hediyeler verildi.
       Emekliye ayrılan Nazif Er'e bundan sonraki emeklilik yaşamında sağlıklı mutlu ve huzurlu bir yaşam,Yusuf Yılmaz'a bundan sonra görev yapacağı okullarda başarı ve mutluluklar temenni edildi.
Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi