ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAZ SPORLARI FUTBOL KURSUNU BAŞKAN ACAR ZİYARET ETTİ

YAZ SPORLARI FUTBOL KURSUNU BAŞKAN ACAR ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 1017 defa okunmuştur.

ANTRENÖR ÖMER KARAHAN YÖNETİMİNDE ALAÇAMIN GENÇ FUTBOLCULARI YETİŞİYOR     Alaçam'da Yaz Sporları Futbol Kursuna yoğun ilgi.Alaçamsporun eski başarılı futbolcusu ve Antrenörlüğünü de yapan Ömer KARAHAN'ın eğiticiliğinde 70 kursiyer Alaçam da Futbol kursu görüyor.Yıl Boyunca Alaçam Halk Eğitimi Mrekezi Müdürlüğü Bünyesinde 20 öğrenci ile Cumartesi ve Pazar günleri yapılan kurslara Yaz Döneminde Alaçam Belediyesi tarafından açılan Yaz Futbol kurslarıda eklendi.Alaçam belediyesi tarafından desteklenen kurslara hafta içi 50 kursiyer katılmaktadır.Alaçam Belediyesi her zaman gerek Halk Eğitimi Merkezi gerekse kendi açmış olduğu kurslara gerekli malzeme(top,Forma vb.)yardımları yaparak genç sporcuların yetişmesini desteklemektedir.       9-13 yaş arası minik öğrencilerin katılımı ile Antrenör Ömer Karahan’ın yönetiminde Alaçam Şehir Stadyumunda hafta içi 5 gün devam eden kursları, Genç sporcuları antrenmanları esnasında ziyaret eden Belediye Başkanı İlyas Acar, antrenör ve sporculara başarılar diledi.
            Başkan Acar,” Amacımız Alaçam Belediyesi olarak; gençlerimizin ve çocuklarımızın spor yaparak, arkadaşlığı, dostluğu, rekabeti yaşayarak öğrenmelerini sağlayıp; topluma yararlı, kişilik sahibi, kötü alışkanlıklardan uzak duran, sağlıklı, dinamik gençler kazandırmaktır”, dedi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi