ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

15 TEMMUZ KALKIŞMASI ÜZERİNE

15 TEMMUZ KALKIŞMASI ÜZERİNE

Tarih
Bu haber 637 defa okunmuştur.

.............


 Tarih boyunca baktığımızda İlk Türk devleti olarak bilinen Büyük HUN Devletinden günümüze kadar kurulan bütün TÜRK Devletleri  karşı karşıya çarpışmalarla değil çeşitli ENTRİKALARLA yapılan iç karışıklıklarla yıkılmışlardır.
Tarih kitapları bunun çok fazla örnekleriyle doludur. Çünkü TÜRK Milletini göğüs göğüse çarpışmalarla yenemeyeceklerini en son ÇANAKKALE savaşında görüp KURTULUŞ SAVAŞINA asrın tokadını yiyen Düşmanlar yine eski senaryolarla milletimizin içine gizledikleri satılmış kişilerle bunu sürekli deniyorlar.

Bazen MEZHEP kavgasıyla bazen anlamının bile ne olduğu bilinmeyen SAĞ-SOL kavgaları ile bizi yıkmaya çalıştılar, Bizim çocuklar DARBE yapmış diyerek bazen başarılı da olduklarını sandılar ,Fakat yanıldılar! Ama düşmanda HİLE de çok PLAN da A planı tutmazsa, B planı devreye giriyor, olmadı C planını devreye sokuyorlar.

Daha önce IRAK’a demokrasiyi getireceğiz diye yola çıkıp SADDAM’ın başına ve Irak devletinin başına belalar getirip Petrol Kaynaklarına el koyanlar, ARAP BAHARI dediler, DEMOKRASİ getireceğiz diye, FAS, TUNUS, LİBYA, MISIR, SURİYE de neler yaptıkları ortada, KADDAFİ nin başına gelenler, Mısır’da  MURSİ’yi zindanlarda ölmesine neden olanların son amacı TÜRKİYE CUMHURİYETİ devletini bölüp, parçalayıp bu milleti esaret altına alıp yok etmekti.

15 TEMMUZ bu amaçla yapılmış bir projeydi, bir KALKIŞMAYDI fakat hesap edemedikleri unuttukları bir şey vardı! O da Türk Milletinin Vatanı, Milleti, Bağımsızlığı için  yapmaktan  kaçınmayacağı hiçbir şeyin olmadığıydı. Gerekirse Tankın altına yatacağı, gerekirse kurşuna siper olacağı…Fakat şurası bizim için acı gerçekti ki vuran da vurulan da TÜRK VATANDAŞIYDI.

O dış Mihraklar O dış güçler ellerini ateşe sürmeden MAŞA kullanarak bir şeyler yapmaya çalıştılar Şükürler Olsun ki YARADANA Türk Milleti İnancı ve İmanının kuvveti ile bu Musibetten de başarı ile kurtuldu.

Bu Ülkeyi Parçalamak İsteyen Düşmanlar PES ettiler mi? HAYIR! Başka isimler altında Hain Planlarını her zaman uygulamak için çalışacaklardır. Biz Uyanık Olup Birlik ve Beraberlik İçinde Olduğumuz Müddetçe Cenabı ALLAH’ın izniyle hep galip çıkacağız.  
Bir Daha 15 Temmuz ve benzeri Kalkışma ve Darbe Girişimlerini yaşamamak üzere , 15 TEMMUZ kalkışması sırasında ŞEHİT Olan vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan Rahmet, Gazilere Sıhhat ve Afiyet, yakınlarına metanet temenni ediyoruz.

ALAÇAM- YAKAKENT POSTAHaber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi