ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR YAKAKENT TE MUHTARLARLA BULUŞTU

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR YAKAKENT TE MUHTARLARLA BULUŞTU

Tarih
Bu haber 305 defa okunmuştur.

İSTİŞARE VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI      Yakakent Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Çözüm Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yakakent Kaymakam Vekili Fikret Zaman, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Köse,, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Adnan Arslan, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Ekonomi İşleri Başkanı Haluk Bülbül, AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Okan Akgül, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Günel, Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Yakakent Belediyesi Birim Amirleri ve Mahalle Muhtarı katıldı.

 

Mahalle muhtarlarının tamamının katıldığı toplantıda muhtarlara tek tek söz verilerek, mahallelerinin sorunları, vatandaşların muhtarlığa ilettiği beklenti ve talepleri dinlenilerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

“5 YIL ÇOK VERİMLİ GEÇECEK”
İlçe ve Büyükşehir ayrımını kaldırdıklarını ifade eden Başkan Demir, "Hedefimiz imkanları ve gücü birleştirmek. Önümüzdeki 5 yılda hedefimiz yol, su ve kanalizasyon noktasında hizmetleri tamamlamak. Bu konuyla ilgili ilçe imkanlarımızı sonuna kadar zorlayacağız. Yetmediği yerde Büyükşehir olarak biz destek olacağız" diye konuştu.
“MUHTARLAR SORUMLULUK ALACAK”
Başkan Mustafa Demir sözlerinin devamında ise, "Bu toplantıları her yıl yapacağız. Önümüzdeki sene ilave notları da alarak çalışmaları değerlendireceğiz. Hedefimiz Yakakent’te kırsal üst yapıyı 5 yıl içinde tamamlamak. Burada muhtarlarımız bir belediye sorumlusu kadar çalışacak. Allah'ın izniyle sizi yola doyuracağız. Samimiyiz, kadromuz burada. Büyükşehir ve ilçe belediyesinden oluşacak karma ekiplerimizle hedeflerimize ulaşacağız" açıklamasında bulundu.Haber: Yakakent Bld.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi