ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM GHSM TOPLU MAHALLESİ KUR AN KURSUNDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

ALAÇAM GHSM TOPLU MAHALLESİ KUR AN KURSUNDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

Tarih
Bu haber 1537 defa okunmuştur.

KUR AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE GÜZEL BİR ETKİNLİK      Alaçam Gençlik Spor ve Gençlik Merkezi Müdür Vekili Ramazan ÇOBAN ve kurum çalışanları Toplu Mahallesi Merkez Camisinde Yaz Kuran kursunda eğitim gören öğrencileri ziyaret ettiler.15 Temmuz kalkışmasının 3.yıl dönümü nedeniyle Şehit ve gazilerinin anıldığı etkinlikte,Mustafa kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının100. yılı nedeniyle bastırılan 100. yıl logolu tişörtler çocuklara dağıtıldı.Ayrıca çocuklarla Ok atma,Bedminton ve çeşitli toplarla oynanan oyunlar oynandı,minik öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu,hediyeler verildi.
Konu ile ilgili Açıklama yapan Alaçam Gençlik Spor ve Gençlik Merkezi Müdür Vekili Ramazan ÇOBAN Alaçam Gençlik Spor ve Gençlik Merkezi olarak Toplu Mahallesi Merkez Camisinde Yaz Kuran kurslarında eğitim gören öğrencilerimizi Ziyaret Ettik Misafirliginden Dolayı Harun Kanik hocamıza teşekkür ederiz dedi.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi