ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DOWN SENROMLULAR AVRUPA ŞAMPİYONASINDA SAMSUN LU SPORCU ALTIN MADALYA KAZANDI

DOWN SENROMLULAR AVRUPA ŞAMPİYONASINDA SAMSUN LU SPORCU ALTIN MADALYA KAZANDI

Tarih
Bu haber 811 defa okunmuştur.

ATLETİZM VE MASA TENİSİN DE 7 ALTIN 12 GÜMÜŞ 9 BRONZ MADALYA KAZANDILAR      Finlandiya'da gerçekleştirilen Down Sendromlular Avrupa Şampiyonası'nda gülle atmada dünya rekoru kırarak ülkemizi gururlandırıp altın madalya kazanan Samsunlu Milli Sporcumuz Ali Topaloğlu ve antrenörlerini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Finlandiya’da düzenlenen 2019 yılı Down Sendromlular Avrupa Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonası'nda 7 altın, 12 gümüş ve 9 bronz olmak üzere toplamda 28 madalya kazanarak bizlere büyük bir sevinç yaşatan sporcularımızı tebrik ediyorum. Türkiye sizinle gurur duyuyor!
     Onlar engelleri bir bir aşıyor başarıdan başarıya koşuyorlar.Down Senromlu gençler kendi katagorilerinde Avrupanın en iyileri olmak için bir araya geldiler.Onlar kendilerine yeterli ilgi ve eğitim verildiğinde her şeyi başarabileceklerini gösterdiler bir tane ilimizden olmak üzere 28 tane gencimiz Avrupa şampiyonasından madalya ile döndüler,hani madalya kazanmasalarda yarışmaları o çaba ve emeği göstermeleri bile onları gönlümüzün şampiyonu yapar.
      Cuhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN,Samsun Sayın Valisi Osman KAYMAK ve bir çok devlet adamı ve bürokrat bu başarıları cani gönülden teberik ettiler.Bizlerde bu değerli gençleri tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.Sizinle Guru Duduk...


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi