ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

DENİZ İÇİNE  BALIK AĞI DEĞİL VOLEYBOL FİLESİ KURULDU

DENİZ İÇİNE BALIK AĞI DEĞİL VOLEYBOL FİLESİ KURULDU

Tarih
Bu haber 635 defa okunmuştur.

YAKAKENT TE DENİZ İÇİNİNE VOLEYBOL ALANLARI YAPILDI        Yakakent Belediyesi Başkanlığınca ilçedeki sportif faaliyetler ve aktivitelere bir yenisi daha eklendi. Yaz sezonunda sahillere hareket getirmek ve tatilcilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Belediye ekiplerince sahil bandında bulunan plajlara deniz içerisine deniz voleybolu alanları oluşturuldu.

 


        Sahilde bulunan spor alanlarında basketbol pota ve filelerinin yenilenmesi, plaj voleybol alanlarının düzenlenmesinin ardından deniz içerisine kurulan voleybol alanları ile plajlarda misafirlerin daha keyifli zaman geçirmeleri amaçlanmakta.
        Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, ilçe de spora ve sporculara verdiği önemin yanı sıra tatil için ilçemizi tercih eden misafirlerimize turizmle sporun bir arada olduğu bir turizm kenti imajı için çalışmalarımızın devam edeceğini dile getirirken deniz voleybolu alanlarının kurulması fikrini veren Hüseyin Erdoğan’a da teşekkür etti.


Haber: Yakakent Bld.

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi