ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAFRA YA YENİ KAYMAKAM ATANDI

BAFRA YA YENİ KAYMAKAM ATANDI

Tarih
Bu haber 319 defa okunmuştur.

BEŞİKDÜZÜ KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN BAFRA KAYMAKAMI OLDU


  Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’un Trabzon Büyükşehir Genel Sekreteri olması’nın ardından Adanur’un yerine, Trabzon Beşikdüzü kaymakamı Cevdet Ertürkmen Atandı.

CEVDET ERTÜRKMEN

1970 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlkokulu Kahramanmaraş’ta, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş ve Eskişehir’de tamamladı.1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü yaz döneminde bitirdi. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde “Afet Yönetimi” konulu tez çalışmasını yaparak, Yüksek Lisansını tamamladı. 1999 Yılında Mülki İdare Amirliği görevine Gaziantep Kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla; Burdur İli Ağlasun İlçesinde ve Van İli Saray İlçesinde Kaymakamlık yaptı. Şanlıurfa Vali Yardımcılığı, Kayseri Yeşilhisar İlçe Kaymakamı ve Aydın İli Sultanhisar,Trabzon Beşikdüzü İlçe Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 08.08.2019 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan  Kararname ile Bafra Kaymakamlığına atanmıştır. Evli ve üç çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi