ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÖRENLE BAŞLADI

ALAÇAM DA 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÖRENLE BAŞLADI

Tarih
Bu haber 724 defa okunmuştur.

...............     Alaçam da İköğretim haftası kutlama etkinlikleri başladı.Okullarda Eğitim ve öğretimin başladığı 09 Eylül 2019 pazartesi günü Alaçam Cumhuriyet Meydanında ilköğretim Haftası kutlama etkinlikleri içerisinde Çlenk Koyma töreni gerçekleştirildi.Programa Belediye başkanı,İlçe Milli Eğitim Müdürü Siyasi parti ve Sivil Toplum örgütü temsilcileri,Okul İdarecileri öğrenciler katıldı.222 Sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu’nun 51. maddesi ile her yılın eylül ayının 3. haftası “İlköğretim Haftası,, olarak kabul edilmiştir. İl, ilçe, bucak ve köylerde milli eğitim yetkilileri, eğitim ve öğretimin fert ve millet için taşıdığı büyük önemi belirtecek şekilde programlar hazırlar ve uygularlar.

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ TÜM ÖĞRENCİ,ÖĞRETMEN,İDARECİ VE VELİLERİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDER TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi