ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

SAMSUN İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Tarih
Bu haber 773 defa okunmuştur.

..........    Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Milletvekilleri,  Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz,Orhan Kırcalı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte Anakara'da Ak Parti Genel Merkezinde bir toplantı yaptılar.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın başkanlığında yapılan toplantıda ;Samsun'da gerçekleşen hizmetler ve planlanan yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı ile ilgili Ak parti Samsun İl Başkanlığının sosyal medyadan yaptığı açıklamada.Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan, Milletvekillerimiz; Sn. Ahmet Demircan, Sn. Yusuf Ziya Yılmaz, Sn. Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir ve İl Başkanımız Sn. Ersan Aksu, Samsun’umuzun meselelerinin değerlendirilmesi ile yatırım ve hizmetlerle alakalı Genel Merkezimizde verimli bir toplantı gerçekleştirdiler.Denilmektedir.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi