ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ SİYASİLERLE BİR ARAYA GELDİ

SAMSUN ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ SİYASİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Tarih
Bu haber 461 defa okunmuştur.

.........      Samsun Arı Yetiştiricileri birliği üreticilerle siyasileri bir araya getirdiler. Kahvaltılı toplantıda en önemli kahvaltı malzemesi tabiki arı ürünleriyedi. Toplantıya Alaçam İlçesi adına İlçe temsilcisi Gürhan BATI katıldı.

        Samsun İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Rasim KAPLAN yaptığı açıklamada ; Geleneksel hale getirdigimiz, üretici- siyasi buluşmalarımızdan bir tanesini, ballı kaymaklı kahvaltımızla, samimi bir ortamda gercekleştirdik. 2019 yılı üretim yılından, bal hasadına, arıcılığın geldigi noktadan, Samsun arıcılığını taşımak istediğimiz yere kadar demli çaylarımız eşliğinde hoş bir sohbet olduğu şuphesiz.Bugün misafirlerimiz; AK Parti Samsun İl Başkanı Av.Ersan AKSU, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK, Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu idi.Kendilerine Birligimiz ve Samsun arıcısı adına teşekkür ederiz dedi.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi