ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

ALAÇAM AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Tarih
Bu haber 984 defa okunmuştur.

..........      Alaçam Ak Parti ilçe Başkanı Selahattin ALKAN, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Dursun UZ,Alaçam Ak parti ilçe Yönetim Kurulu üyeleri Hasan ÖZDEMİR ve Gürhan BATI ilçemizde devam eden çalışmaları yerinde incelediler.
     Yapımı devam eden Karşıyaka köprüsünde incelemeler yapan Ak parti heyeti köprünün üstünün son betonunun döküldüğünü,bundan sonraki çalışmalar köprü korkulukları üst astfalt çalışmaları ve çevre düzenlemesi olduğunu öğrendiler,
     15 Kasım Cuma günü Sanayi sitesi çevresinde Büyükşehir belediyesi fen işleri müdürlüğünün çevre düzenlemesi ve asfalt çalışmalarını inceleyen Ak parti yönetimi yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçen tüm çalışan ve yetkililere teşekkür ettiler.
     Akbulut Mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin yol çalışmalarını inceleyen Ak Parti ilçe teşkilatı Mahalle Muhtarı Muhammet KOŞAR'dan yapılan çalışmalar ile bilgiler aldılar.
      Ak Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin ALKAN yaptığı incelemelerden sonra ilçemizde yapılan çalışmalara verdikleri desteklerden dolayı başta Ak Parti genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN'a ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa DEMİR olmak üzere tüm yetkililere teşekürlerimi sunarım dedi.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi