ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

MHP SAMSUN BATI YAKASI TOPLANTISI ALAÇAM DA YAPILDI

MHP SAMSUN BATI YAKASI TOPLANTISI ALAÇAM DA YAPILDI

Tarih
Bu haber 1117 defa okunmuştur.

.............       Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl başkanlığı batı yakası toplantısını Alaçam'da yaptı.Alaçam Öğretmenevinde yapılan toplantıya;MHP Samsun İl başkanı Abdullah KARAPIÇAK ve yönetim kurulu üyeleri,Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Yakakent İlçe Başkanı Erol Apaydın, Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül, 19 Mayıs İlçe Başkanı Mustafa Selçuk ve yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptı, Karapıçak toplantı öncesinde, 23 Haziran seçimlerinde İstanbul'da "Hemşerim Harekatı çalışmalarına destek veren ve kafilede bulunan, Bafra İlçe Başkanı Barboros Turna, Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Müderrisoğlu ve Serkan Uysal'a teşekkür belgesi verdi.

     Toplantıda Söz alan MHP Samsun İl başkanı Abdullah Karapıçak genel siyasi değerlendirmeler konularında açıklamalarda bulundu. Yapılacak kongrelerle ilgili bilgiler verdi. Teşkilatlanmaya çok önem verdiklerini dile getiren Karapıçak vatandaşlarla iyi ilişkiler içinde kapı kapı dolaşarak iyi bir teşkilatlanma yapılmasının gereğini dile getirdi.Daha sonra karşılıklı sorular ve cevaplarla  toplantı sona erdi.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi