ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM ‘DA TARIM SİGORTALARI (TARSİM) ve ŞEKER PANCARI ÜRETİMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ALAÇAM ‘DA TARIM SİGORTALARI (TARSİM) ve ŞEKER PANCARI ÜRETİMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Tarih
Bu haber 492 defa okunmuştur.

................      İlçemiz Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Alaçam Ziraat Odası Başkanlığı tarafından koordine edilen Tarım Sigortaları ve Şeker Pancar üretimi ile ilgili bilgilendirme toplantısı Ziraat odası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Yapılan toplantıya Çarşamba Şeker Fabrikası Merkez Bölge Şefi İbrahim İVGEN , Tarsim Karadeniz Bölge Müdürü Bülent YAŞAROĞLU, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin BEDİR, İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Mehmet GÜREŞ, Alaçam ve Yakakent Tarım Kredi Kooperatif Müdürleri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzden Tarım Sigortaları ile ilgili birim personelleri, muhtarlar ve üreticilerimiz katılım sağladı.
Tarsim Karadeniz Bölge Müdürü Bülent YAŞAROĞLU, Bitkisel ve Hayvansal Üretimde Tarım Sigortaları (TARSİM) ‘nın önemi, kriterleri, sigorta kapsamı ve bitkisel ürünlerin hangi risklere karşı sigortalanabildiği hakkında genel bilgilendirmede bulundu.
Çarşamba Şeker Fabrikası Merkez Bölge Şefi İbrahim İVGEN, uzun yıllardır kapalı olan Çarşamba Şeker Fabrikasının yeniden açılmasından dolayı fabrikanın çalışabilmesi için pancar ekiminin yaygınlaştırılması amacıyla ekiminden pazarlanmasına kadar geçen süreç hakkında bilgilendirmede bulundu. Üreticilere tohum, gübre desteği yapılacağını, pancar alım fiyatları ve uygulanacak destekler hakkında bilgi verdiHaber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi