ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KÜÇÜK HEDİYE BÜYÜK MUTLULUK HAREKETİ YAKAKENT KARAABA OKULUNDA

KÜÇÜK HEDİYE BÜYÜK MUTLULUK HAREKETİ YAKAKENT KARAABA OKULUNDA

Tarih
Bu haber 571 defa okunmuştur.

...........      Küçük Bir Hediye Büyük Bir Mutluluk Hareketi sevindirmeye devam ediyor.Daha önce bir çok okula hediyeler götürerek minikleri sevindiren bu hareketi gerçekleştiren gençler bu sefer Yakakent İlçemizin en uzak okullarından biri olan Karaaba İlk-Ortaokulunu ziyaret ettiler bu okulun öğrencilerini sevindirdiler.

       Küçük Bir Hediye Büyük Bir Mutluluk Hareketi elemanları gittikleri okullara sadece hediye dağıtmıyorlar öğrencilerle çeşitli oyun ve etkinlikler yaparak onları eğlendiriyorlar.Etkinlikler de öğrenciler Ok atma etkinliği yaptılar, ip atlama oyunu oynadılar, yüz boyama etkinliği yapıldı,öğrencilere  oyunların ardından balon, oyuncak ve Samsunspor atkıları dağıtıldı.
  İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan kitap okuma kampanyasına destek olarak okul kütüphanesine  kitaplar hediye ettiler.

Okul İdareci,öğretmen ve öğrencileri bu soğuk kış gününde karlı yolları aşarak okullaraına gelip öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler veren,çeşitli etkinlik ve oyunlar oynatarak öğercilere mutlu bir gün geçirmelerini sağlayan Bu hareketin temsilcilerine, gönüllülerine ve destekçilerine çok çok teşekkür ettiler.Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi