ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAŞKAN KIYMA DAN ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN KIYMA DAN ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Tarih
Bu haber 349 defa okunmuştur.

.........      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte makamında ziyaret etti.Yakakent Belediye başkanı Hüsyin Kıyma Yakakent ve Alaçam’a doğalgaz verilmesi için verdikleri destek ve katkıdan dolayı  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e teşekkür etti.         Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte ziyaret ederek; Samsun ve Yakakent'in nadide noktalarından birisi olan Çam Gölüne uygulamakta olunan” Yeşil bir nefes” projesine destek ve katkılarını talep etti.Celevit deresi ıslah projesiyle ilgili planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.        Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Orman Genel Müdürü Sn. Bekir Karacabey’i Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile ziyaret ederek başta ilaç sanayi olmak üzere gıda, kozmetik, kimya gibi birçok alanda kullanılan defne üretiminin Yakakent’imizde daha fazla geliştirilmesi ve üretiminin artırılması için planlanan çalışmaların hızla hayata geçirilmesi noktasında istişarelerde bulunuldu.
     Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Ak Parti Samsun Millet vekili Orhan KIRCALI’ya ziyaretlere eşlik ettiği ve emeği için ayrıca teşekkür etti.

Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi