ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

CHP MV NESLİHAN HANCIOĞLU NDAN KUTLAMA MESAJI

CHP MV NESLİHAN HANCIOĞLU NDAN KUTLAMA MESAJI

Tarih
Bu haber 583 defa okunmuştur.

.............


    CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’nun
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


“Bugün ne mutlu ki bizlere; milletimizin egemenliğini eline alışının, tarihini özgür iradesiyle yeniden yazışının 100. yıl dönümünü kutluyoruz.
Ulusumuzun büyük önderi Mustafa Kemal Atatürk ve onunla birlikte bu hürriyet destanını yazan atalarımızın manevi miraslarının bizlere yüklediği büyük sorumlulukla; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde tecelli eden milli egemenliğe, demokrasimize, hukukun üstünlüğüne ve Cumhuriyet’imize her şart ve koşulda sahip çıkacağımızı bir kez daha bütün dünyaya ilan ediyoruz.
23 Nisan, ulusal bütünlüğümüzün olduğu kadar, yarınlarımız olan çocuklarımızın da teminatıdır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş günü olan 23 Nisan’ı, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” ilan ederek, ülkemizin aydınlık yarınlara çocuklarımız sayesinde kavuşacağını vurgulamıştır. Bizler de geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha mutlu daha müreffeh yarınları için bütün gücümüzle çalışacağız.
Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, millet iradesinin tecelligâhı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin hayat bulmasını sağlayan vatanseverlerimizi şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, ulusumunuz ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum...

Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi