ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK

Tarih
Bu haber 590 defa okunmuştur.

HER ÇOCUK ÖZELDİR        Kocaeli Üniversitesi Gazenfer Bilge M.YO öğrencisi Samsun Alaçamlı Kübra ÇELEBİ Gönüllü olarak yürüttüğüm proje Her Çocuk Özeldir "Hayatı Paylaşmak Îçin Engel Yok " adlı projesi ile Özel Eğitimli bireylerin, bilişsel ,duygusal ,öz bakım becerilerini kazanmalarına yönelik olarak hazırladığı ve uyguladığı etkinliklerle yaptı.Projeyi arkadaşı Merve DURSUN ile beraber yürüttü.
     Kübra Çelebi projesi ile ilgili yaptığı açıklamada; Birçok çocuğumuzun ve yetişkin yaşlarda olmasına karşın bir çocuk kadar temiz kalpli ablalar ve abilerimizle dolu dolu geçirdiğimiz bu projeyi yürütürken çeşitli özel rehabilitasyon merkezlerimizin de çok desteği oldu bu yadsınamaz.Bizler bu projemizde bir çocuğu mutlu edebilmek bir nebze onun yüzünü güldürebilmek adına çıktığımız bu yolda her türlü zorluklardan geçerek onları mutlu edebilmeyi hedefledik.Ve bu çıktığımız yolda belki bir kaç çocuğumuza umut olduk .Bir kaçına kendisini kanıtlamasını sağladık ve bir kaçına ise yüzüne bir tebessüm bıraktık.En önemlisi hayatı  paylaşmak için hiçbir engelin önünde durmayacağını gösterdik.👫.Dedi.      


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi