ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

VEFA SOSYAL DESTEK HİZMETİ VEREN ASKERLER YAŞLI VATANDAŞIN ODUN KIRMASINA YARDIM ETTİ

VEFA SOSYAL DESTEK HİZMETİ VEREN ASKERLER YAŞLI VATANDAŞIN ODUN KIRMASINA YARDIM ETTİ

Tarih
Bu haber 696 defa okunmuştur.

..........       Koronavirüs salgını nedeniyle Valilikler ve kaymakamlıklar vasıtasıyla oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gurupları Türk İnsanının yardımseverliliğini, yaşlıya,ihtiyaç sahibine karşı yardım etme geleneğini her alanda sürdürüyor.daha bir kaç gün önce ulusal medyada Erzurum ilimizde yaşlı bir çifçimizin taralasını jandarma ekipleri tarafından sürüldüğü haberini duymuştuk.Buna benzer bir haber de İlimiz Salıpazarı ilçesinden geldi.
      Samsun valiliğinin paylaştığı bigi ve resimlerde;Vefa Sosyal Destek Gruplarımız, gönülleri fethetmeye, büyüklerimizin dualarını almaya devam ediyor.
Salıpazarı İlçemizde büyüklerimize bilgilendirme yapılarak, diyaliz hastası vatandaşımızın odun kırmasına yardım edildi.
       Resimlerde de görüldüğü gibi Kahraman Türk askeri yine hasta ve yaşlı bir amacaya odununu keserek yardım ederken yaşlı amacanında hayır dualarını alıyor.


Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi