ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

BAFRA DEVLET HASTANESİNDE İKİ KORONAVİRÜS HASTASI İYİLEŞEREK TABURCU EDİLDİ

BAFRA DEVLET HASTANESİNDE İKİ KORONAVİRÜS HASTASI İYİLEŞEREK TABURCU EDİLDİ

Tarih
Bu haber 785 defa okunmuştur.

.............      Dünya'da ve Ülkemizde salgın olarak korkunç boyutlara ulaşan Koronavirüs hastalığı ile ilgili güzel haberler gelmeye başladı.Alınan sıkı tedbirler ve sağlık çalışanların olağanüstü gayretleri ile hasta vatandaşlarımızın iyileşerek taburcu olduklarına dair haberler gelmeye başladı.Yöremizin en önemli sağlık kuruluşlarından olan Bafra Devlet hastanesinde tedavi gören iki hastanın iyileşerek taburcu olmaları hastane çalışanlarının alkışlı uğurlamaları önemli bir moral ve sevinç oluşturdu.
      Hastanede tedavi gören  54 yaşında bir erkek ve 73 yaşındaki bir kadın hasta iyileşerek taburcu edilirken Doktorlar tarafından tekrar tekrar dikkatli olması yönünde uyarıldılar,14 gün evlerinde kalmaları ve sosyal mesafe kurallarına riayet etmeleri gereği vurgulandı.

     Bu salgın hastalık savaşında ön cephede savaşan tüm doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza sağlık, sıhhat ve sabırlar temenni ediyoruz. Bu mücadele sırasında vefat edenlere Allah'tan Rahmet hasta olanlara acil şifalar ve kolaylklar temenni ediyoruz.

Kayanak:BTR Haber

Haber:

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi